ציצי ציצי ציצי

אתמול קיבלתי את הלינק לתמונות ה"פפראצי" של חופית טייב מאיזה אלף אנשים. התמונות התפרסמו ב-Xnet, שזה אתר כזה של אנשים צעירים שאוהבים את החיים, אבל לרגע לא שוכחים את גלעד שליט; כלומר, זה אתר שאוהב לעשות רעש, לזעזע אותנו, להביא סקופים ולהיות הילד הרע של אתר חתרני אחר, Ynet. חופית טייב – אם אתם לא זוכרים – היא האחות הקטנה של נינט טייב, שההשתפה ב"היפה והחנון 2". טוב, האמת היא שאין לי מושג אם נינט וחופית באמת אחיות, אבל לפי לדעתי, התמה של Xnet גורסת כי כולנו פה בישראל אחים, ככה שאפשר להגיד שגם הן אחיות ולעבור הלאה.

Xnet תפסו את אחותה של נינט "בשגרה" שלה, כשהיא מטיילת בעירום עם הכלבה סטייסי על חוף הים ובתוך המים. אתם יודעים, מן מעשה יומיומי שכזה. מעניין שהצלם ברק פכטר הצליח להגיע קרוב כל כך אל חופית מבלי שהיא שמה לב. כנראה שהוא ממש טוב בזה, כי לפני כמה שבועות הוא תפס באותו המקום גם את אחותם של אלון ושמעון מזרחי, שאם לא היה לה קעקוע ממש מכוער על הגב, הייתי מכניס גם את התמונות שלה לפוסט. המקרה של מזרחי מוזר אפילו יותר מזה של טייב, כי מדובר בסלב מהמדף העליון, והיית מצפה מאחת שכזו לדאוג שקימוריה המלאכותיים לא יסתנוורו מאורות הפלאש.

אבל Xnet מתעקשים שמדובר בפפראצי ומי אני שאתווכח? בכל מקרה, לפני שאמשיך, כדאי שתראו שתי תמונות נבחרות מהסט של טייב – לחיצה עליהן תוביל לכתבה המקורית ולתמונות נוספות.

✸ ✸ ✸

אז נכון, טייב היא לא הבחורה הראשנה שהייתי בוחר לראות בעירום (למרות שכצופה אדוק של "היפה והחנון", הופתעתי כאן לטובה) אבל זה לא מתרץ את עניין הכוכבים האלו שמסתירים לה את הפטמות. הרי הסטנדרט בעולם הפפראצי – שהתפתח בגלל השטות הקרויה NSFW – הוא לשים כוכבים בעמוד התמונות הראשי, כאשר לחיצה על התמונות מובילה אל הגרסה הלא מצונזרת. במקרה של טייב (וגם של דנה מזרחי) אין גרסה חשופה על אמת – בכותרת אולי מבטיחים לכם ציצים, במשנה כותבים כי "הדדיים בדיספליי", אבל אנחנו מקבלים כוכבים ורודים, תחת הטיעון המפוקפק ש"ורוד הוא הצהוב החדש".

לא ברור אם מדובר בצדקנות ישראלית טיפוסית (לחשוף אחת משלנו? יש גבול לכל תעלול!) או בסיכום מוקדם עם הבנות (איך זה יכול להיות? מדובר בפפראצי!) אך בכל מקרה, זו צביעות מהמעלה הראשונה. הרי לעורכי רכילות לא באמת אכפת מכך שהחזה של טייב יוצג לעולם, ואם התמונות היו מתפרסמות במקום אחר וללא כוכבים, סביר להניח שהם היו מקשרים אליהן. אבל הם לא יכולים להיות אלו שמורידים את האצבע ממקש הכוכב – בשביל זה יש בלוגרים רדודים שכאלו, שיפרסמו את הפות של מיכל אמדורסקי רק בשביל קצת טראפיק.

זה מרתיח אותי. גם עניין הכוכבים וגם העובדה שאין כאן סטנדרט של עירום סלבס, שזה דבר שאמור להגיע יד ביד עם פליטות ראליטי מהסוג של טייב ומזרחי – אם הן נשארות צנועות, מה בעצם המטרה שלהן בתרבות שלנו? אבל כנראה שלעולם לא נהיה אנגליה – קחו לדוגמא כמה מתמונות הפלייבוי האחרונות של דייזי לואו (שאלכס הרחיב עליהן כאן). לא שאפשר להשוות בין לואו לטייב – אבל זה עיקרון חופשיות הגוף שעליו אני מבקש לשים את הדגש.

✸ ✸ ✸

ונכון, מדי פעם יש ניפ-סליפס לסלבס מקומיים, אז רק בכדי להפוך את הפוסט הזה לאפילו יותר סליזי ממה שהוא, קבלו אחד שהיה מרגש ואחד שהחמיא קצת פחות:

צולם ביום שבו הפסקתי לזלזל והתחלתי לאהוב את רוני סופרסטאר (צילום: אלירן אביטל)

בר רפאלי בפפראצי אמיתי מאמריקה